Blue Bucket Campaign Україна

Кампанія “Блакитне відерце” спрямована на мобілізацію громад для збору продуктів харчування для (літніх) людей, які живуть у складних соціально-економічних обставинах. Однак ця кампанія – це не лише збір і розподіл продуктів харчування, а й надання персональної уваги, відновлення гідності та надії, а також підвищення рівня обізнаності в громаді. Конфлікт в Україні вплинув на життя всіх громадян України, і кількість людей, які потребують допомоги, значно зросла. Разом ми можемо змінити на краще життя тих, хто намагається звести кінці з кінцями. Приєднуйтесь до акції, зробіть пожертву і допоможіть принести їм відро доброзичливості, ласки і турботи. Давайте подаруємо їм посмішку в ці важкі дні.

“Хто милостивий до вбогого, той позичає для Господа, і чин його Він надолужить йому.” – Приповісті 19:17

Donate

відер
було розподілено в Закарпатській області та Східній Україні.

партнерів
було залучено в 2022 році.

населених пунктах
Закарпатської області та Східної України було розподілено відра.

Вміст відра

Відро зазвичай містить таке:

  • Соняшникова олія – 1 літр
  • Цукор – 1 кілограм
  • Рис – 1 кілограм
  • Гречка – 1 кілограм
  • Борошно – 1 кілограм
  • Локшина – 1 упаковка
  • Кава – 1 упаковка
  • Макаронні вироби – 1 кілограм
  • Інше: консерви, солодощі (печиво, шоколад), супи швидкого приготування.

Партнери

Спочатку до кампанії були залучені переважно церковні громади. Сьогодні в ній беруть участь різні суб’єкти: церкви, волонтери, школи, дитячі садки, працівники органів місцевого самоврядування, представники приватного сектору та неурядових організацій.

Вплив

Щороку зростаюча підтримка благодійників – це не лише результат їхньої доброти, ми віримо, що це також плід і результат біблійної проповіді та навчання в громадах протягом усієї кампанії. Під час кампанії ми проповідуємо біблійні цінності щедрості та пожертвування, і все більше людей, які потребують допомоги, отримують увагу у все більшій кількості населених пунктів. Це допомагає розбудовувати місцеві мережі соціального захисту.

Contact Dorcas україна

Address country office
Tserkovna street 5
Surte 89432
Ukraine, Transcarpathia

Address regional office
69104, Ukraine
Zaporizhia
PO Box 1049

Phone numer
0 800 351 369

Email address

feedback@ukraine.dorcas.org